Dzień 1 – Motherfucker whaaaaaat?!?!?!?!

Podświadomość słusznie mi podpowiadała, żeby ten moment odwlekać najdłużej jak tylko się da. Żeby sobie dalej odpuszczać, popuszczać, taplać się hedonistycznych odruchach zapychania pustki różnymi głupotami. I przede wszystkim żeby nie wchodzić na wagę! Kurwa!!! 106,8 kg! Jak?! Gdzie?! Skąd?! Kiedy?! Tak naprawdę to ja oczywiście znam odpowiedzi na te pytania, bo przecież odpowiedzi są cholernie proste. Jak się w tygodniu na śniadanie wypija siedem kaw, na obiad zjada bułkę z majonezem i kotletem mielonym (absolutny hit marketingowy stołówki w mojej nowej pracy, notabene wynalazek tak osobliwy, że muszę mu kiedyś poświęcić co najmniej cały jeden wpis), na drugi obiad zjada się kebab bo przecież najbliżej domu, a na kolację wypija się z sąsiadem pół litra pod ociekającą tłuszczem pizzę, to takie pytania mogą mieć co najwyżej charakter retoryczny. No i mają. Tym nie mniej… kurwa 106,8 kg?????

Z tego porannego pomiaru popadłem w smutek, rozpacz i chorobę. Choroba to w sumie dojrzewała we mnie od dwóch dni, a dziś się w końcu objawiła wielką gorączką. Co zresztą i dobrze, bo rozpalony organizm ma lepszą przemianę materii 😀

Nie no, jest źle, nie ma za bardzo pozytywów, są co najwyżej humorystyczne akcenty, jak zielony T-Shirt z nadrukiem brokułu, który mam właśnie na sobie. Jest źle, czyli idealny punkt wyjścia do tego, żeby było lepiej. Przede mną 100 dni zdrowego odżywiania, chodzenia spać o ludzkiej porze, ćwiczeń, uporządkowanego trybu życia, ograniczenia alkoholu, niepalenia fajek, biegania, robienia brzuszków, pompek i czego tam jeszcze. Jednym słowem – 100 dnia absolutnych męczarni.

Game on!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Dzień 1 – Motherfucker whaaaaaat?!?!?!?!

  1. MargoZen pisze:

    51,3 kg …….. Challenge accepted??! 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s